Sveikuolių sveikuoliai 2017-10-13

     Dalyvaujant būriui palaikančių, Juodupės lopšelyje-darželyje įvyko "Sveikuolių sveikuoliai" varžybų pirmasis etapas. "Drugelių" ir "Pagrandukų" grupių komandos rungėsi, kurie geriau, tiksliau, greičiau atliks užduotėles apie sveikatą, kurie bus greitesni estafečių rungtyse. Vienos užduotėlės geriau pavyko vienai komandai, o kitos - kitai. Todėl nugalėjo draugystė. Į antrąjį varžybų etapą, kuris vyks Rokiškyje, nutarta išleisti "Pagrandukų" grupės komandą. Sėkmės jiems tolimesniame etape!

Sulčių fiesta 2017-10-06

       Vykdant sveikatos projektą "Sveikatos takeliu"-10, darželyje vyko SULČIŲ FIESTA. Juk tiek sodo ir daržo gėrybių mums padovanoja RUDENĖLIS. Mes visi pasiruošę kuo geriau sustiprinti savo sveikatą vitaminais, pasiruošti žiemai. Todėl ragavome įvairių vaisių ir daržovių sultis, aiškinomės, koks jų skonis, kuo jos naudingos sveikatai, netgi išbandėme, kokį antspaudą palieka obuoliukas.

Judėjimo savaitė 2017-10-06

       Sudalyvavome judėjimo savaitės renginiuose. Dvi savaites, kiekvieną dieną, bėgome darželio teritorijoje. 

       Žino net ir mažas vaikas, kad judėti labai sveika...

Sporto šventė "Rudenėlio pokštas" 2017-09-22

     Niekaip nenustojant lyti lietučiui, tarsi rudenėlio pokštą, sugavome saulėtą ir šiltą dieną. Saulutė pakvietė vaikus į Juodupės lopšelio-darželio stadioną sporto šventei. Nuotaika buvo ypatingai gera.Visi smagiai pasimankštinome, žaidėme žaidimus "Musės ir vorai", "Paukšteliai lizdelyje", įveikėme kliūčių ruožą, žaidėme žaidimus su spalvinguoju "parašiutu". Bei visi buvome apdovanoti sporto šventės dalyvio medaliais.

"Rudenėlio takeliu" 2017-09-01

     Rugsėjo 1-mą dieną vaikučius pakeliauti "rudenėlio takeliu" pakvietė "paršiukas" ir "meškiukas". Linksmieji personažai žaidė su vaikais ir išsiaiškino, ką vaikai veiks darželyje. Abu gyvūnėliai taip pat nusprendė lankyti darželį. Vaikai susipažino su savo grupių auklėtojomis, kitais vaikais, o tie, kurie jau pernai lankė darželį, susitiko su savo draugais.