Priešmokyklinukų išleistuvės 2017-05-31

       Skuba metai, jų tėkmės nesustabdys jokia jėga pasaulyje. Skuba metai ir daug ką nusineša.  Bet Tėvelių širdyse visada bus pirmas vaiko verksmas, pirmoji šypsena, pirmieji žengti žingsniai ir ištarti žodžiai. Liks ir atsisveikinimo su darželiu šventė, nes Tėvelių širdyse – visas vaikų gyvenimas…

  "Drugelių" grupės vaikučiai atšventė atsisveikinimo su darželiu šventę. Atsisveikindami su darželiu, vaikai šoko, dainavo ir deklamavo. Auklėtojos jiems paruošė draugystės ir proto išbandymus, kuriuos atlikę, vaikai galėjo tapti mokinukais.

Priešmokyklinukai bibliotekoje 2017-05-30

       Priešmokyklinės "Drugelių" grupės vaikai apsilankė Juodupės miestelio bibliotekoje. Bibliotekininkės parodė vaikams didžiausią ir mažiausią knygeles, įdomiai papasakojo apie knygelių įvairovę. Čia vaikams buvo įteikti skaitytojo pažymėjimai. Vaikai pirmą kartą išsirinko ir pasiėmė po knygą, kurią namuose skaitys kartu su tėveliais.

Pokštai darželyje 2017-05-24

       Pas mus darželyje apsilankė iliuzionistas ir ponia Hana. Buvo labai smagu. Stebuklai vyko ne tik iliuzionisto, bet ir vaikų rankose. O su ponia Hana pasijutome pakliuvę į pasakų šalį, kur riaumoja tigrai, šokuoja beždžionės, bei vaikšto kiti įvairūs gyvūnai.

Kelionė į Rokiškio krašto muziejų 2017-05-23

     "Drugelių" ir "Pagrandukų" grupės vyko į Rokiškio krašto muziejų. Čia pasidžiaugėme pavasario saulute, gražia aplinka, pasivaišinome mamyčių įdėtais skanumynais, sudalyvavome edukacinėje programoje "Rankų darbo muilo paslaptys". Namo grįžome pilni gerų įspūdžių.

SPORTO ŠVENTĖ 2017-05-19

     Juodupės lopšelio-darželio vaikučiai ir darbuotojai susirinko Juodupės miestelio stadione į sporto šventę. Čia visi išbandėme "pėdučių masažo takelį", sušokome "švarių rankų šokį", žaidėm judrius žaidimus. Šilta pavasario saulutė sustiprino ir taip puikią nuotaiką.

"Kiškių" grupės šeimos šventė 2017-05-18

     "Pavasarėlis" ir "mergaitė Pepė" pakvietė vaikus į šeimos šventę. Visi kartu žaidėme žaidimus ir dainavome daineles apie pavasarį, bitutes, šarką. Nepamiršome kartu į ratelį pasikviesti tėvelių. Žaidėme žaidimą "Visi kartu". Vaikai pasveikino savo šeimas su švente ir padovanojo pačių gamintas atvirutes.

"Drugelių" grupės šeimos šventė 2017-05-12

       "Drugelių" grupės vaikai jau priešmokyklinukai, todėl savo šeimos nariams parodė koncertuką. Mergaitės mamytėms padovanojo "Drugelio ir gėlyčių" šokį, tėveliams - visi kartu padainavo dainą "Saulutė šachmatininkė". Visiems kitiems šeimos nariams parodė smagią polkutę "Uchą pas dieduką". Vėliau pakvietė prisijungti ir šeimas, išmokė šokti polkutę, kartu žaidė linksmus žaidimus.

"Pagrandukų" grupės šeimos šventė 2017-05-12

     "Pagrandukų" grupės vaikučiai ir auklėtojos kartu su tėveliais paminėjo šeimos šventę. Visi kartu labai smagiai žaidė, pasidžiaugė kartu praleistu laiku. Ačiū tėveliams už aktyvų dalyvavimą.

"Nykštukų" grupės šeimos šventė 2017-05-11

     Patys mažiausi Juodupės lopšelio-darželio vaikučiai ir jų auklėtojos pakvietė šeimas į jaukią šeimos šventę. Vaikučiai parodė savo šeimos nariams, kokie jie dideli ir kaip moka gražiai pažaisti, padainuoti. Vėliau pakvietė kartu prisijungti ir šeimas, padovanojo dovanėles, kurias paruošė kartu su auklėtojomis.

DRAKONIUKO TEATRAS "ŽVAIGŽDĖS PELĖDOMS"     2017-04-27

     "Drakoniuko" teatro artistai jau ne pirmą kartą apsilankė mūsų lopšelyje-darželyje. Šį kartą jie mums parodė labai pamokančią pasaką apie lakštingalą, kuri išskrido laimės ir pripažinimo ieškoti svetimoje šalyje. Tačiau gera ten, kur mūsų nėra, o visų geriausia yra savo gimtinėje.

"MARGUČIŲ KRAITELĖ" 2017-04-18

     Vaikučius aplankė Velykė ir jos padėjėjas Kiškutis. Viltė padeklamavo eilėraštį apie Velykas. Visi kartu džiaugėsi Velykiniais margučiais, dalinosi įspūdžiais, kaip juos dažė, žaidė linksmus žaidimus. Vyko kiaušinių nešimo rungtynės. Kaip dažniausiai būna, nugalėjo draugystė. Kiškutis pamokė vaikus ridenti kiaušinius. Kiaušinių ridenimo žaidimus vaikai pratęsė grupėse.

Susitikome su Juodupės Kunigu 2017-03-31

     Darželyje vaikučius aplankė Juodupės Kunigas. Jis pakalbino vaikus apie jų pomėgius bei artėjančias Velykas. Pašventino mūsų darželį

Vaikų kūrybinės raiškos fiesta "Prijuostės teatras" 2017-03-30

     Jau trečius metus iš eilės sudalyvavome vaikų kūrybinės raiškos fiestoje "Prijuostės teatras" Obelių lopšelyje-darželyje. Šiais metais nuvežėme parodyti pasaką "Katės ir Pelės" draugystė. Labai džiaugiamės galėdami dalyvauti tokiame renginyje. Kiekvienais metais vis pamatome kažką naujo, kyla naujų idėjų. DIDELĮ AČIŪ tariame Viltės seneliui, kuris nuvežė mus į Obelių lopšelį-darželį.

Susitikimas su pirmąja mokytoja 2017-03-23

     Labai laukėme susitikimo su būsima pirmokų mokytoja. Šiek tiek visi nerimavome. Parodėme programėlę, suvaidinome pasaką "Katės ir pelės draugystė. Mokytoja mums labai patiko. Ji papasakojo - ką labiausiai mėgsta. Dabar jaučiamės jau šiek tiek ramiau.

Kaziuko mugė 2017-03-10

       Kaziukas ir Kazytė pakvietė vaikus į gražią pavasarinę šventę "Kaziuko mugę". Šventėje vaikai šoko ir dainavo, stebėjo batsiūvio darbą, puodžiaus iš molio nulipdytus puodus, audėjos ir mezgėjos rankdarbius, medžio gaminius. Į šventę su savo darbeliais atvyko dvi auksarankės viešnios. O ir vaikai, laukdami "Kaziuko mugės", padirbėjo iš peties, prigamino daug nuostabių darbelių.

Užgavėnės 2017-02-28

     Mūsų darželio vaikai ir darbuotojai, bei keli tėveliai susirinkome darželio kiemelyje išvaryti žiemą. Čia buvo ir velnias, ir mergelė, ir čigonė, ir ožys. Žinoma buvo ir patys svarbiausi užgavėnių personažai: Lašininis ir Kanapinis. Kaip ir priklauso kovoje laimėjo Kanapinis, o visas praėjusių metų blogybes sudeginome kartu su More.

Vasario 16 d. paminėjimas 2017-02-15

     Nors darželyje dėl atostogų buvo nedaug vaikučių, tačiau labai šiltai ir nuoširdžiai paminėjome Lietuvos šventę. Žaidėme žaidimus, klausėmės ir dainavome dainas apie Lietuvą.

Kiškio Petro pamokėlė 2017-01-25

     Jau antrą kartą mūsų darželyje apsilankė linksmasis kiškis Petras ilgaausis. Vaikai jo labai laukė, nes tik jis vienas moka taip linksmai vaikučius išmokyti nusiprausti, teisingai plauti rankas, išsivalyti dantukus. Ačiū tau kiškuti! Lauksim tavęs atvykstant kitą kartą.

Gerumo diena 2016-12-28

     Juodupės lopšelyje-darželyje socialiai remtinų šeimų vaikučius aplankė Kalėdų Senelis su padėjėjais nykštukais. Vaikučiai žaidė žaidimus, lindo pro Senelio lazdą, kad užaugtų dideli ir būtų laimingi. Aišku Senelis atkeliavo ne tuščiomis rankomis. Vaikučiai gavo po dovanėlę ir saldainių maišelį.

     Labai ačiū Kalėdų Seneliui su padėjėjais, bei Juodupės seniūnijai ir socialinėms darbuotojoms, atvežusiems socialiai remtinas šeimas į šventę.

Vaikai susitiko su Kalėdų Seneliu 2016-12-27

     Juodupės lopšelio-darželio vaikučiai ir jų tėveliai smagiai praleido laiką su Kalėdų Seneliu. Nors Senelis atkeliavo iš labai toli, tačiau buvo labai linksmas, suorganizavo daug žaidimų, kartu su visais šoko ir dainavo. Aišku, kaip visada, Senelis geriems vaikams atnešė didelį maišą dovanų.

"Meškučio pamokėlė" 2016-12-16

     Juodupės lopšelio-darželio auklėtojos, vykdydamos projektą "Sveikatos takeliu"-9, vaikams parodė spektakliuką "Meškučio mokyklėlė. Meškutis, Paršiukas ir Asiliukas mokė vaikus draugauti, valgyti sveiką maistą, nepersivalgyti, sportuoti. 

"Sveikatos takeliu" 2016-11-25

     Vykdant projektą "Sveikatos takeliu", savo darželyje surengėme sveikatinimo renginį Rokiškio rajono kaimiškiesiems darželiams. Pas mus svečiavosi komandos iš Obelių darželio, Pandėlio udc ikimokyklinio-priešmokyklinio skyriaus, Kavoliškio mokyklos-darželio ir Kamajų darželio. Aišku ir mūsų vaikučių komanda aktyviai dalyvavo renginyje. Vaikus su spektakliuku pasitiko "Kiškutis, Asiliukas ir Paršelis", kurie priminė vaikams ką ir kiek reikia valgyti ir nepamiršti prieš valgį nusiplauti vaisius ir daržoves, bei kartu su vaikais linksmai pasimankštino. Vėliau vaikai parodė savo sumanumą, vikrumą ir ištvermę linksmose estafetėse. Po sportinės veiklos visi renginio dalyviai buvo pakviesti atsigerti arbatos ir pasivaišinti sausainiais ir moliūgo pyragu.

Atvira veikla "Nykštukų" grupėje 2016-11-22

     Auklėtoja Dangutė Verslonienė parodė atvirą veiklą su pačiais mažiausiais lopšelio-darželio vaikučiais. Nors vaikai dar maži, tačiau jau daug ką moka ir neišsigando susirinkusių auklėtojų.

Atvira veikla "Drugelių" grupėje 2016-11-18

     Auklėtojos toliau dalinasi gerąja darbo patirtimi. Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Reda Jasiūnienė parodė veiklą su vaikais, kurios metu vaikai žaidimų metodu mokėsi raidę F, ieškojo grupėje pasislėpusių raidžių, bandė skaityti žodį. Vaikai ne tik mokėsi raidžių, bet ir gamino kartoninius lėktuvėlius.

Rudenėlio šventė "Kiškių" grupėje 2016-11-10

     "Kiškučių" grupės vaikai linksmai atšventė rudenėlio šventę. Parodė mamytėms, tėveliams ir kitiems šeimos nariams, ko išmoko darželyje. Žaidė smagius žaidimus. Bet ir tėveliai buvo pakviesti kartu su vaikais pažaisti, sudėlioti dėliones.

Rudenėlio šventė "Drugelių" grupėje 2016-10-28

     "Drugelių" grupės vaikus pakvietė tetulė į svečius, nes labai nuobodžiavo ir liūdėjo lietingomis rudens dienomis. Vaikai parodė tetulei, kaip galima gerai praleisti laiką, nors už lango lyja lietus. Tetulytė vaikus pavaišino sūriu ir šemukšnio uogomis.

Rudenėlio šventė "Nykštukų" grupėje 2016-10-28

     Patys mažiausi mūsų darželio vaikučiai linksmai atšventė Rudenėlio šventę. Juos linksmino "voveraitė" ir "rudenėlis". Vaikučiai žaidė muzikinius žaidimus, apžiūrėjo, ką "voveraitė paslėpė žiemai savo drevėje", padėjo surinkti pabirėjusius kaštonus, laipiojo per "miško kupstus", vaišinosi grybukais.

Rudenėlio šventė "Pagrandukų" grupėje 2016-10-27

     "Pagrandukų" grupėje vyko tikras "televizijos šou". Čia ne tik vaikai parodė, ką paruošė, bet ir šeimų komandos pristatė savo darbus. Vieni gamino maistą, kiti - gražius žibintus, o dar kiti - paruošė vaikams linksmas estafetes. Nuotaika buvo nuostabi.

"Trijų švieselių miestelyje" Rokiškyje 2016-10-26

     Priešmokyklinukų komanda iš "Drugelių" grupės, vadovaujami auklėtojos Ritos Bigenienės, sudalyvavo saugaus eismo viktorinoje "Trijų švieselių miestelyje. Vaikai grįžo pilni gerų emocijų, apdovanoti saldainiais ir pagyrimo raštu, kaip sumaniausia komanda.

"Obuoliuko diena" 2016-10-21

     Du linksmi kiškučiai pakvietė vaikus į šventę, kurios metu buvo pagerbtas obuoliukas ir kiti vaisiai bei daržovės. Juose tiek daug vitaminų, reikalingų mūsų visų sveikatai. Šventės metu žaidėme žaidimą "Karštas obuolys", dainavome "Vitaminų dainą", dėliojome dėliones, klausėmės ayliekamos lietuvių liaudies dainos "Šią naktelę...". Šventės pabaigoje važiavome linksmu traukinuku. Grupėse mūsų jau laukė Juodupės lopšelio-darželio virėjų iškeptas skanus obuolių pyragas.

Susitikome su Kapitonu Flintu 2016-10-17

     Kas nežino linksmojo Kapitono Flinto dainų. "Piratų mankštą" darome darželyje su mielu noru. Todėl LABAI norėjome susitikti su pačiu Kapitonu Flintu ir išgirsti, kokias naujas daineles jis sukūrė. O dar tai, kad reikėjo nukeliauti į Juodupės gimnaziją, labai pakėlė nuotaiką. Pasijutome tokie dideli (juk kitais metais jau būsim pirmokai). Susitikimas neapvylė, labai linksmai pašėlome. O be to dar gavome dovanų. Kaip visada Kapitonas Flintas buvo labai charizmatiškas, o naujos dainelės labai smagios.

Atvira veikla "Drugelių" grupėje 2016-10-11

     Auklėtoja R. Bigenienė priešmokyklinukų grupėje parodė atvirą veiklą savo įstaigos pedagogėms. Vaikai žaidė pirštukų žaidimą "Dešimt paukščių tupi", sužinojo apie į šiltuosius kraštus išskrendančius paukščius, skaičiavo "Šarkelės Varnelės vaikučius", žaidė judrų žaidimą "Lapių lenktynės", iš spalvoto popieriaus gamino ežiukus.

Muzikinė pamokėlė vaikams "Nuo žilvyčio dūdelės" 2016-09-27

     Juodupės lopšelio-darželio vaikučius aplankė du Albinai : muzikantas ir iliuzionistas. Liaudies muzikantas Albinas supažindino su lietuvių liaudies instrumentais, o iliuzionistas Albinas parodė netikėčiausius triukus. Vaikai buvo labai patenkinti, vyravo gera nuotaika.

Sporto šventė "Sveikas rudenėlis" 2016-09-23

     Juodupės lopšelio-darželio vaikučiai smagiai nusiteikę susirinko į sporto šventę. Čia jiems apie sportavimą papasakojo, parodė mankštos pratimus, bei leido pasitreniruoti su ledo ritulio lazdomis treneris A. Gricius. Vaikams moksliukas "Nejudriukas" papasakojo, kaip tapo tokiu nejudriu ir storu, bei paprašė vaikų pamokyti pratimų ir žaidimų, kad vėl galėtų lengvai judėti, bei gražiai atrodyti.

Rugsėjo 1-osios šventė 2016-09-01

    Linksmas Rudenėlis pakvietė vaikučius į darželį, kur jie susitiko su savo draugais ir auklėtojomis. O kiekvienas susitikimas negali praeiti be šventės. Todėl visi kartu žaidėme žaidimus, prisiminėme kur ir kaip keliavome vasaros atostogų metu. "Saulėgrąža mums papasakojo", kas laukia šiais mokslo metais, naujus vaikučius supažindino su auklėtojomis. Vieni kitiems palinkėjome gerų mokslo metų.