Смайлы

Išvyka į Rokiškį 2016-06-01

     Birželio 1 dieną, tarptautinę vaikų gynimo dieną, mūsų darželis padovanojo vaikams nemokamą kelionę į Rokiškį. Labai džiaugėmės šia dovana, nes galėjome pamatyti kelis lėlių teatro spektaklius Rokiškio aikštėje, apsilankėme Rokiškio priešgaisrinėje tarnyboje, kur vaikus labai šiltai sutinka ir apie savo darbą papasakoja ugniagesiai. Išvykos pabaigoje valgėme sumuštinius ant pievelės prie Rokiškio dvaro, bei žaidėme ten įrengtoje žaidimų aikštelėje. Ar kelionė pavyko? Galite pamatyti vaikų veiduose.

"Pagrandukų" grupės vaikų išleistuvės 2016-05-27

     Štai ir užaugome, baigėme vieną savo gyvenimo etapą. Jau rugsėjo mėnesį tapsime mokinukais. Tačiau liks daug gerų prisiminimų iš darželio. Čia susiradome naujų draugų, sužinojome ir išmokome daug naujo, patyrėme daug nuotykių, sudalyvavome linksmose šventėse. Visi dviejų paskutinių darželio metų prisiminimai sudėti į išleistuvių šventę, kurią atšventėme kartu su savo mylimais tėveliais.

Смайлы

Ryto mankšta "Kiškučio mankštelė"

     Vykdydami sveikatos projektą "Sveikatos takeliu" - 9, visą gegužės mėnesį kiekvieną rytą vaikučius pakviečiame į mankštą lauke. Pasimankštinę, pajudėję, su gera nuotaika grįžtame į grupes, žaisti ir daryti įvairių darbelių.

Смайлы

Sporto šventė "Sportuokime kartu" 2016-05-20

     Sportuoti kartu su vaikais šiemet "iš Afrikos atkeliavo Pepė Ilgakojinė". Pepė išmokė vaikus daryti smagią mankštelę: šokinėti kaip beždžionės, sukti rankas kaip dramblio straublius ir kt. Tada visų grupių vaikai turėjo pasirodyti, ar yra ištvermingi, vikrūs ir greiti, ir įveikti ropojimo, pralindimo, šokinėjimo kliūtis. Kiekvienos grupės vaikų apdovanojimai buvo paslėpti lauko aikštelėse, kad juos surastų, vaikai turėjo iššifruoti grafinius žemėlapius. Tačiau su visomis užduotimis vaikai puikiai susidorojo.

Смайлы

     Kaip ir kiekvienais metais, paminėjome šeimos šventę. Vaikučiai kartu su auklėtojomis savo šeimos nariams paruošė gražią programėlę. Nepamiršo padovanoti savo rankomis padarytų dovanėlių.

"Nykštukų" grupės šeimos šventė 2016-05-12

Смайлы

"Kiškių" grupės šeimos šventė 2016-05-12

Смайлы

"Pagrandukų" grupės šeimos šventė 2016-05-13

Смайлы

"Pienas vaikams" akcija 2016-04-28

     AB "Žemaitijos pienas" rūpinasi pačiais mažiausiais dalyvaujant "Pienas vaikams" projekte. Projektas vykdomas visoje ES, kur šalies pieno įmonės teikia pieno produktus į mokyklas ir darželius. Norint vaikus supažindinti su ekologija, ekologišku pienu ir jo produktais, profesionalūs lektoriai važiuoja į mokyklas ir darželius ir vaikams praveda linksmų žaidimų ir viktorinų, leidžia paskanauti ekologiškų produktų "Dobilas" ir įteikia atminimo dovanėlių. Šios akcijos sulaukėme ir mūsų lopšelyje-darželyje.

 

Смайлы

Atvira veikla "Pagrandukų" grupėje 2016-04-27

     "Pagrandukų" priešmokyklinės grupės auklėtoja Dalė Milaševičienė parodė atvirą veiklą "Tarp žiedų". Grupėje dvelkė pavasarinė nuotaika, kvepėjo gėlės. Vaikai padeklamavo eilėraštuką apie pavasarį, kalbėjosi apie tai, kokios gėlės pražysta anksti pavasarį. Apžiūrėjo auklėtojos atneštas gėles, žaidė žaidimą "Žiedeliai ir bitutės", lankstė, štampavo, piešė gėles.

Смайлы

Balionų šventė 2016-04-15

     Su pavasariu į mūsų darželį ateina puikios šventės. Viena iš jų - balionų šventė. Šios šventės metu pasveikinami priešmokyklinės grupės vaikai, kurie jau žengs žingsnį į kitą savo gyvenimo etapą - mokyklą. Priešmokyklinukai perduoda savo darželio vyriausiųjų teises kitos grupės vaikams. Šventės metu "keliavome į įvairias šalis": Knygučių, Žinių ir vaikystės žaidimų - Balionų šalį. Vaikai žaidė žaidimus: "Karalius Abraomas", "Žalias krokodilas", "Lėktuvai", "Dviratukas", "Statom tiltą".

Смайлы

"Prijuostės teatras" 2016-04-14

     "Drugelių" grupės vaikai dalyvavo Rokiškio rajono Obelių lopšelio-darželio organizuotoje vaikų kūrybinės raiškos fiestoje "Prijuostės teatras". Šiais metais mes parodėme pasaką "Trys paršiukai". Lėles ir dekoracijas vaidinimui pasidarėme patys iš antrinių žaliavų (plastikinių butelių ir kartono dėžių). Šiais, kaip ir praėjusiais metais, "Prijuostės teatre" pamatėme įdomių lėlių teatro pasakėlių, "pasisėmėme" naujų idėjų bei gerų emocijų.

Смайлы

Vaikų Velykėlės 2016-04-01

     Balandžio 1 dieną Juodupės lopšelyje-darželyje vaikučiams organizuota pramoga "Vaikų Velykėlės". Vaikai atsinešė margučių. Velykė su Kiškučiu vaikus kalbino, visi linksmai žaidė žaidimus "Mums visiems labai smagu", "Rieda margutis", "Linksmasis traukinukas". Vaikai kalbėjosi su Kiškučiu, darė Kiškučio mankštelę, žaidė "Gervių lenktynes, dainavo dainą "Velykėlės atkeliavo. Velykė pakvietė vaikus į grupes ridenti kiaušinių ir atlikti užduotėlę - išmarginti popierinius kiaušinukus.

Смайлы

Atvira veikla "Kiškių" grupėje 2016-03-18

     Auklėtoja Liucija Marozienė parodė įstaigos pedagogėms atvirą veiklą "Saulutė sušildo žemelę". Grupėje "apsilankė svečias - gandras". Jis papasakojo vaikams apie save ir kitus paukštelius. Žaidė su vaikais žaidimą- skaičiuotę "Sėdėjo nykštukas ant kelmo". Prie staliukų vaikams buvo pasiūlyta daug įvairių veiklų: štampuoti, klijuoti, lipdyti iš plastilino, dėlioti dėlionę.

Смайлы

Išvyka į spektaklį 2016-03-17

     "Kiškių", "Drugelių" ir "Pagrandukukų" grupių vaikai vyko į Rokiškio teatrų festivalį "Vaidiname žemdirbiams". Čia pamatėme Kauno valstybinio lėlių teatro spektaklį "Ąžuolo vaikas". Vaikai patyrė daug įspūdžių, gerų emocijų.

Смайлы

Priešmokyklinukų susitikimas su būsima mokytoja 2016-03-16

     Kaip ir kiekvienais metais, priešmokyklinės grupės vaikučiai labai laukia susitikimo su būsima mokytoja. Šiemet "Pagrandukų" grupės vaikai kartu su auklėtoja paruošė labai smagią programėlę: snaigė, kuri, nukritusi ant žemės, neištirpo, keliavo po vaikų sukurtą pasaulį ir bendravo, žaidė, dainavo su ten sutiktais herojais. Vaikai pakvietė kartu pažaisti ir mokytoją, be to, labai drąsiai pasakė mokytojai savo vardą ir pavardę.

Смайлы

Atvira veikla "Nykštukų" grupėje 2016-03-16

     Auklėtoja Viktorija Antonova parodė atvirą veiklą įstaigos pedagogėms "Žaidimų dienelė". Vaikai "važiavo pas močiutę į kaimą". Pakeliui "sutiko" įvairius gyvūnus, išsiaiškino, kokie tai gyvūnai, kokius garsus jie skleidžia. Visi kartu dainavo dainelę "Kiškis ilgaausis", žaidė imitacinį žaidimą "Statom namą", klijavo popieriniams nameliams langus ir duris, bei papuošė namelius gėlytėmis.

Смайлы

Kaziuko mugė 2016-03-04

     Koks gi pavasaris be Kaziuko mugės? Štai ir mūsų darželyje vyko smagi mugė. Vaikus į mugę pakvietė Kaziukas ir Kazytė. Jie papasakojo vaikams apie šios mugės kilmę, parodė, kokius dirbinius galima pagaminti iš molio, medžio, siūlų ir kt. Visi kartu žaidė žaidimus ir dainavo dainas, vėrė "riestainius", vyniojo siūlus. Šventės pabaigoje visos grupės prekiavo savo pagamintais darbeliais. Šios dienos pinigėliai - saldainiai.

Смайлы

Rokiškio rajono ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, tėvų ir pedagogų kūrybinių darbų paroda "Žiemos fantazija"

Смайл

Vasario 16-osios paminėjimas 2016-02-12

     Nors darželio vaikai dar nedideli, tačiau supranta, kokios svarbios mums kai kurios datos, žino, ką simbolizuoja Lietuvos vėliavos spalvos, kokie Lietuvos himno žodžiai ir kad mes esame LIETUVIAI. Todėl penktadienį visi susirinkome į salę, paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dienos. Čia pagarbiai atsistoję išklausėme Lietuvos himno, žaidėme ratelius apie Lietuvą. "Pagrandukų" grupės vaikai sušoko smagią polką.

Смайл

"Kelionė metų takeliu" 2016-02-10

     Keturi "Drugelių" grupės vaikai su auklėtoja Rita Bigeniene vyko į Kavoliškio darželį, kur dalyvavo viktorinoje-žaidime "Kelionė metų takeliu". Vaikai grįžo su dovanomis ir gerais įspūdžiais. Ypač patiko personažai: Pepė ir sniego senis, bei smagios užduotėlės: užmauti kojines ant kėdžių, mėtytis kamuoliukais ir kt.

Смайл

Užgavėnių akimirkos 2016-02-09

     Kaip ir kiekvienais metais tradiciškai į Užgavėnių šventę Juodupės lopšelio-darželio vaikus, pirmokus, bei visus prijaučiančius pakvietė velnias. Šventės metu žaidėme Užgavėnių ratelius, dainavome dainas, šlovinome šeimininkes ir blynus. Čia kartu šoko ir dainavo žydas, mergelė, čigonėlė, ūbagėlė, ožys, bei kiti Užgavėnių personažai. Pabaigoje, ragavome blynus ir deginome Morę, kartu laukdami pavasario ir gerų metų.

Смайл

Darželyje apsilankė trys karaliai 2016-01-06

     Nors vaikų atostogų metu darželyje buvo nedaug vaikų, tačiau trys karaliai aplankė mūsų vaikus. Jie papasakojo, kur ir iš kur keliauja, kokias dovanas nunešė kūdikėliui Jėzui, žaidė su vaikais žaidimus, atsisveikino su Kalėdų eglute ir kartu su vaikais ją nupuošė.

Смайл

Susitikome su Kalėdų Seneliu 2015-12-29

     Laukėme, laukėme ir pagaliau sulaukėme Kalėdų Senelio. Jis atvyko labai iš toli ir ne vienas, o su snieguole. Vyko labai graži šventė, vaikų akytėse "švietė džiugesio ugnelės". Kalėdų senelis iš karto dovanų neatidavė, reikėjo dar kartu pažaisti, padaryti mankštą, pašokti ir padainuoti. Be to užduotis atlikti turėjo ne tik vaikai, bet ir auklėtojos su mamytėmis ir tėveliais.

Смайл

"Bitutė ratuota" 2015-12-18

    Kas gi gali daugiausiai žinoti apie bitutes, nei žmogus, kuris pats jomis rūpinasi. Todėl, vykdant projektą "Sveikatos takeliu", į Juodupės lopšelį-darželį pakvietėme bitininkę. Ji labai įdomiai papasakojo apie bitutes, kaip ir kur jos neša medutį, kokios bitutės yra, kaip paimti medų iš bitelių ir dar daug, daug visko..., parodė, kokia bitininko apranga, kaip atrodo korys, vaško juostelė, dūminė. Be to, pavaišino medumi, medumi su citrina ir imbieru, medumi su spanguolėmis. Atsidėkodami vaikai pažaidė žaidimus apie bitutes, padarė pirštukų masažą su moliūgo sėkla -  "bitute".

Смайл

Sveikuolių sveikuoliai 2015-12-03

     Mūsų darželio "Pagrandukų" grupės priešmokyklinukai, paruošti priešmokyklinio ugdymo pedagogės D. Milaševičienės, dalyvavo sveiką gyvenseną propaguojančiame respublikiniame konkurse "Sveikuolių sveikuoliai". Nors prizinės vietos užimti nepavyko, tačiau vaikai grįžo su gera nuotaika ir dovanomis.

Смайл

Klounas ir pokštai 2015-11-24

     Juodupės lopšelio-darželio vaikučius linksmas klounas pakvietė pažiūrėti stebuklingų pokštų. Tikrai keista, kai iš pačių netikėčiausių vietų atsiranda saldainiai ir kiti daiktai. O be to, pasisėmėme geros nuotaikos visai savaitei.

Pramoga "Muilo karalystė. Murziukas ir Švariukas." 2015-11-27

     Vykdant projektą "Sveikatos takeliu"- 8, Juodupės lopšelio-darželio pedagogės vaikams organizavo pramogėlę. Švariukas išmokė vaikus, kaip reikia teisingai plauti rankas, visi kartu sušoko "Švarių rankų" šokį. Vaikai sužinojo, kodėl su Murziuku niekas nenori draugauti, kas atsitinka, kai vaikas nenori praustis, šukuotis, valyti dantukų, kaip kvepia muiliukas.

Spektakliukas "Kibernetinė pasaka" 2015-11-18

     Ir vėl darželyje apsilankė teatras su savo pasaka. Šį kartą žiūrėjome varlytės teatro spektaklį "Kibernetinė pasaka". Tai pasakojimas apie robotuką, kuris susipažino su mergaite. Mergaitė suprato,kad turi atsiprašyti savo draugų, kuriuos įžeidė, nes kitaip gimimo dieną reikės švęsti vien tik su robotuku.

Mankštelė laikysenai gerinti 2015-11-12

   Vykdant sveikatos projektą "Sveikatos takeliu" - 8, į Juodupės lopšelį-darželį pasikvietėme du jaunuolius kineziterapeutus. Jie kartu su vaikais ir auklėtojomis darė mankštelę, parodė pratimus, kuriuos darant gerėja lankstumas, laikysena. Buvo ko pasimokyti ne tik vaikams, bet ir auklėtojoms.

Apsilankėme L.Sadauskienės kepykloje 2015-11-11

   "Pagrandukų" ir "Drugelių" grupių vaikai su auklėtojomis apsilankė Laimutės Sadauskienės kepykloje Juodupėje, kur dalyvavo edukacinėje programoje "Juodupės šakočių ir baravykų namai". Vaikai patys pamatė ir pabandė padaryti meduolinius baravykus, dažė juos šokoladiniu glaistu, puošė spalvingais pabarstukais, gėlytėmis, pamatė, kaip gaminami šakočiai. Visi buvo pavaišinti sultimis ir namo lauktuvių parsinešė po dėžutę su grybukais.

Spektakliukas darželyje 2015-11-10

   Į darželį atvyko "Drakoniuko teatras" su spektakliuku "Kas aš arba Dainulių miško pasaka". Vaikai pamatė nuotaikingą istoriją apie tai, kaip miško žvėrys iš nelaisvės vadavo meškutę "Dangutę" su meškiukais. Visiems ypač patiko reperis kiškis. Dar kelias dienas po spektaklio, vaikai jo nepamiršo ir kartojo kiškio žodžius: jau jau jau.

Darbai rudens gėrybių parodėlėje

     Dėkojame mamytėms ir tėveliams, kurie paaukojo savo brangų laiką ir kartu su vaikais padarė gražius rudeninius darbelius parodėlei!

"Kiškių" grupės rudens šventė 2015-10-23

   "Kiškių" grupės vaikus aplankė "dėdė Rudenėlis" pramogoje "Rudenėlio išdaigos". Vaikai kartu su "dėde" aplankė "Ežiuką", prisiminė kitus miško gyventojus. Visi kartu dainavo daineles ir žaidė žaidimus.

"Pagrandukų" grupės rudens šventė 2015-10-23

     Priešmokyklinio ugdymo "Pagrandukų" grupėje vyko rudens pramoga "Rudeniniai nuotykiai". Nuotykių tikrai buvo daug! "Dvare užaugo neregėto didumo ropės, kurias nupirko atjojęs pirklys. Dvaro vištidėje slapstėsi lapė, o katinėlį išgąsdino ant uodegos užkritęs kopūsto lapas. Rainakėlis pamanė, kad dangus griūva. Viską padėjo išspręsti meška, o katinėlis, grįžęs į dvarą, visas peles išgaudė. Antanas su pačia džiaugėsi rudens gėrybėmis ir visus pakvietė smagiai pasišokti."

"Drugelių" grupės rudens šventė 2015-10-22

     Į šventę vaikučius ir jų tėvelius pakvietė dvi "pelytės": viena - iš kaimo, o kita - iš miesto. Kaimo pelytė parodė ir papasakojo, kaip reikia surinkti derlių, pasiruošti žiemai. Visi kartu "rinko obuoliukus", "tamsiame miške grybavo", "rovė ropę", "malė grūdus ir kepė bandeles", nešė gėrybes į "pelyčių urvelį". Šventės nesugadino net ir "katinas", kuris labai norėjo pasigauti pelytę, tačiau neišsirinko kurią.

"Nykštukų" grupės rudens šventė

     "Nykštukų" grupės vaikai rudenėlio šventėje "Smagus rudenėlis" sutiko "močiutę" bei "Rudenėlį". Jie pakvietė vaikus pasidžiaugti rudeniu. Visi kartu žaidė imitacinius žaidimus "Lyja lietus", "Ošia medžiai" ir kt. Dainavo daineles "Krenta lapas" bei "Kas ten darže auga". Apžiūrėjo, kokias daržoves užaugino močiutė, įvardijo jas. Visi kartu "traukinuku važiavo" pas "kiškučius", kurie vaikus pavaišino keptais grybukais bei "apšerkšnijusiomis" spanguolėmis.

Sveikatos diena "Sveikuolių sveikuoliai" 2015-10-16

     Juodupės lopšelio-darželio salėje vyko sveikatinimo renginukas "Sveikuolių sveikuoliai". Jo metu savo žinias apie sveikatą, vikrumą ir sumanumą parodė "Drugelių" ir "Pagrandukų" grupių vaikų komandos. Vaikams teko atsakyti į klausimus apie sveikatą, surasti ir nuspalvinti piešinyje paslėptus daiktus, susirungti estafetėse. Nors į klausimus geriau ir aktyviau atsakė "Drugelių" komanda, tačiau estafetėse ir kapitono rungtyje nugalėjo "Pagrandukai". Laimėjusi komanda toliau rungsis tarp Rokiškio rajono darželių komandų. Sėkmės jai!

Sporto šventė "Sportlandija" 2015-09-18

    Linksmasis piratas pakvietė Juodupės lopšelio-darželio vaikus padaryti "piratų mankštą" ir keliauti į sporto šalį "Sportlandiją". Vaikai turėjo įveikti labirintus, kliūtis, sudėtinguosius takelius. Patekę į sporto šalį visi smagiai žaidė sportinius žaidimus: stengėsi nepraleisti iš rato kamuolio, lindo pro lankus, "plaukė valtelėmis". Šventės pabaigoje vaikai gaudė muilo burbulus ir buvo apdovanoti "medaliais".

Rugsėjo 1-osios šventė "Linksmučiai"

   Štai ir vėl atkeliavo rudenėlis, suklegėjo vaikų balsai darželyje. O kokia gi mokslo metų pradžia be šventės? Todėl Juodupės lopšelio-darželio auklėtojos pakvietė vaikučius ir jų tėvelius į linksmą rugsėjo 1-osios šventę. Čia vaiko šoko linksmus šokius "Lavata" ir "Katins juods", dainavo kartu su auklėtojomis dainas "Muzikos garsai" ir "Raskila", pasirinko spalvotus kamuoliukus ir šoko "Spalvų šokį", "važiavo" linksmu traukinuku, gaudė muilo burbulus.